5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Lystrup finder vi villaen på Egehaven 61. Ejendommen strækker sig over 185 kvadratmeter og tilbyder 7 rummelige værelser. Huset er beliggende på en grund på 793 kvadratmeter og er sat til en pris på 6.195.000 kr.
En anden villa til salg i området er beliggende på Rugmarken 82. Denne bolig byder på en størrelse på 133 kvadratmeter fordelt over 4 værelser. Ejendommen har en større grund på 900 kvadratmeter og er prissat til 4.695.000 kr.
Månedlige udgifter for Rugmarken 82 ligger på 2.793 kr., hvilket kan appellere til købere, der søger en attraktiv kombination af pris og plads. Begge boliger tilbyder unikke fordele og kan tiltrække forskellige købersegmenter i Lystrup.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.