Kæruldbakken 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Lystrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lystrup er der to nye boliger på markedet. Den første er en villa på Kæruldbakken 8, som er til salg for 4.250.000 kr. Denne villa har et areal på 137 kvadratmeter og rummer fem værelser.

Ejendommen er beliggende på en grund på 704 kvadratmeter og repræsenterer en attraktiv mulighed for købere, der søger plads og rummelighed i en villa.

En anden spændende boligmulighed i Lystrup er rækkehuset på Kirsebærhaven 61. Dette rækkehus tilbyder tre værelser fordelt på 79 kvadratmeter og er prissat til 2.399.000 kr.

Rækkehusets kompakte størrelse gør det ideelt for mindre familier eller førstegangskøbere, der ønsker en mere økonomisk indgangsvinkel til boligmarkedet i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler