4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lystrup er der to spændende nye villaer på markedet. På Hybenhaven 6 finder man en rummelig villa med et boligareal på 206 m² fordelt over 6 rum. Ejendommen ligger på en grund på 809 m² og er sat til salg for 7.298.000 kr.
En anden attraktiv mulighed i området er villaen på Bygaden 25B. Denne villa tilbyder 157 m² boligareal fordelt på 5 rum. Ejendommen er placeret på en større grund på 1.237 m² og har en salgspris på 4.698.000 kr.
Begge villaer repræsenterer flotte boliger i Lystrup med hver deres unikke grunde og prisklasse, henvendt til forskellige boligkøbere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.