Egehaven 39 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lystrup - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nye boliger i Lystrup er villaen på Egehaven 39. Med en rummelig boligstørrelse på 155 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, tilbyder huset rig mulighed for en større familie. Ejendommen er placeret på en grund på 836 kvadratmeter.

Villaen på Egehaven 39 udbydes til en pris på 5.495.000 DKK, hvilket afspejler dens størrelse og placering i området.

En anden spændende mulighed i Lystrup er villaen på Ørnedalen 20. Denne ejendom har et boligareal på 146 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser, hvilket kan passe til en familie, der ønsker lidt mindre plads end Egehaven 39 tilbyder.

Ørnedalen 20 ligger på en større grund på 902 kvadratmeter, og har en udbudspris på 3.895.000 DKK. Det gør denne villa til en attraktiv mulighed for købere, der søger en rummelig grund til en lavere pris.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga