2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Engvangen 11 i 8520 Lystrup finder man en rummelig villa med et areal på 187 m². Ejendommen er beliggende på en grund med et areal på 813 m². Villaen tilbyder hele 6 værelser og er til salg for 5.995.000 DKK.
En anden boligmulighed i Lystrup er rækkehuset på Solbærhaven 136. Denne ejendom har et samlet boligareal på 86 m² og byder på 4 værelser. Rækkehuset er prissat til 2.549.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.