4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lystrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lystrup er to villaer netop kommet til salg, begge beliggende i det populære postnummer 8520.
På Asmusgårdsvej 86 finder vi en villa, der tilbyder 160 kvadratmeter bolig fordelt på 5 værelser. Denne bolig er placeret på en grund på 750 kvadratmeter og er prissat til 5.595.000 kr. Boligens præsentable størrelse og beliggenhed kunne appellere til købere på udkig efter en rummelig villa i Lystrup.
En anden mulighed i området er villaen på Stokbrovej 47 i Elev, ligeledes i Lystrup. Denne ejendom byder på lidt mere plads med sine 166 kvadratmeter og er fordelt på 5 rum. Grunden er større på 837 kvadratmeter, og prisen for denne bolig er sat til 3.995.000 kr.
Begge boliger er villaer, hvilket gør dem til attraktive valgmuligheder for familier, der vægter rummelighed og kvalitet i deres boligvalg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.